Okresní turnaj na Želvě

Posted on Posted in Uncategorized

7.9. okresní turnaj Dubňany

*NEJMALDŠÍ:
Pájove slzičky v úvodním zápase byly přetaveny ve vydařené výkony v zápasech následujících. V několika z nich byl blízko zapsání setu, nicméně se tak nestalo. Pája je náš nejmladší hráč a má svá pravidelná vítězství ještě před sebou.

Matěj Vavřík v sobotní den zapsal jedno vítězství a nebyl daleko od výhry v zápase posledním. Chce to však ještě trochu úderového klidu – to se pak bude od stolů odcházet radostněji.

Terka – 2. místo!!!
Přestože drajvy (její silná stránka) nebyly úplně podle těch, které předvádí na trénincích, je potřeba před jejím výkonem smeknout – především za bojovnost a pozitivní naladění i třeba po prohraném zápase. Její bilance 2:2 ke druhému místu stačila, naše oči polahodila a patří jí tak GRATULACE!!!

MLADŠÍ:
Kubove herní projevy byly lehce pod jeho standardem. Hraje teprve necelý rok, turnajů má za sebou pár a tak věřím, že technika, kterou má na trénincích velmi kvalitní, se velmi brzy v zápasovém režimu objeví.

Matěj Marada – 2. místo!!!
Díky vrstevníkům, kteří byly na jiném turnaji, byl Matěj aspirant na finále. Po pár ztracených setech se do něj také dostal. Stejně jako Stupavský ze Slovanu. Všechny 3 sety šly sice na vrub Hodoňáka, ale Matěj prodal skutečně vše, co se na tréninku učí – byl aktivní v útoku, kvalitně servíroval… a směřuje tak k němu velká POCHVALA!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *