SKST Dubňany „A“ vs TJ Jiskra Strážnice „B“

Posted on Posted in Novinky

IMG_20170226_103411

Nedělní zápas stanuli naši borci a Peťka proti favorizovanému týmu ze Strážnice. Ten přijel v nejsilnějším možném složení, urvat minimálně remízů. Naše áčko se sešlo v nejsilnější možné sestavě, kdy 10:28 přispěchal na utkání i Petr Dohnálek 😀 Má to v ruce, hlavně, že dorazil 🙂 :DStane se…Utkání začalo čtyřhrami, kdy jsme s Petrem zvítězili po těžkém boji nad Tomečkem s Žajdlíkem 3:2. Bohužel Peťka s Kamilem neměli tolik štěstí a podlehli 2:3 dvojici Morávek-Marek.  Stav 1:1 byl přeci jen dobrý začátek. První dvouhru sehrála Peťka proti Žajdlíkovi, kdy drtivým polotopspinem zvítězila 3:1. Vedeme!! Souběžně se odehrával na vedlejším stole zápas mezi Petrem Dohnálkem a mladým Morávkem, kde bohužel Petr na tohoto hráče nestačil.  Nastupuje Milda Mosnák proti Tomečkovi, kterého lehce v prvním setu smetl. Co čert nechtěl Milda vedl v druhém setu +- 6:1 a přestal hrát. Zahodil dvě smeče a set prohrál.  Třetí set vyšel lépe pro Milana, následující dva sety pro Tomečka. Škoda tohoto zápasu…Prohráváme 2:4. Další dva zápasy odehrál Petr s Milanem a srovnali stav na 4:4. Celé utkání už bylo v režii Strážnice. Žajdlík prohrál všechny zápasy, ale jeho spoluhráči už ani jeden.